Põhiteenused

  • Ekspedeerimine

    Kaupade sujuvaks toimetamiseks sihtkohta on mõistlik valida ekspedeerimisteenus.

Ajalugu

AS-i ATV Transport loojad olid AS Tallinna Sekto ja AS ATV. Ettevõte registreeriti ettevõte registriosakonnas 1994. aastal. Eesmärgiks oli transpordi korraldamine AS Eesti Keskkonnateenused (Endine AS Tallinna Sekto) kaubale ja samuti tolliteenuste pakkumine teistele ettevõtetele. Hiljem lisandus ka ekspedeerimine, mis on AS-i ATV Transport põhitegevus tänapäeval.
1996. aastal 23. jaanuar anti Tolliameti poolt ATV Transpordi AS-le tollimaakleri tunnistus.

AS ATV Transport on alates aastast 1997 a. Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni (ERAA) ja Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liige. 2000 a. 05. aprill anti Tolliameti poolt ATV Transpordi AS-le tolliterminali luba. AS-i ATV Transpordi algusaastatel olime orienteeritud ekspedeerimisele ja tollimaakleri teenuste pakkumisele. Eesmärk oli pakkuda klientidele mitmekülgset ja kvaliteetset logistikateenust.

Tänaseks on AS ATV Transport tõusnud Soome ja Baltikumi suunal turuliidrite hulka. Seda kõike just tänu pikaajalistele klientidele ja jätkusuutlikule koostööle.
Praegusel hetkel on AS ATV Transport pannud oma põhirõhu Soome ja Baltikumi turule ja töötab jätkuvalt selle nimel, et pakkuda olemasolevatele ja uutele klientidele kvaliteetset ekspedeerimisteenust.

Meie meeskond

Oliver Tatar

Oliver Tatar

Juhataja

Hiiumaalt Kärdla linnast tulnud noormees, kes on tuntud oma tugeva tahtejõu ja võitleja hinge poolest. Kui midagi on vaja ära teha, siis Oliver ei löö iial risti ette. Oliver peab kõige olulisemaks oma kolme last. Veel võib teda leida tennise, golfi või korvpalli väljakutelt.

Kätlin Maidla

Kätlin Maidla

Soome eksport

Kätlin on ATV Transpordi pikkaajaline töötaja ning talisman, kes on lojaalne ja usaldusväärne. Tema peale võib loota ka rasketel hetkedel. Kätlini kõige kallim vara on tema tütar.

Raigo Lehispuu

Raigo Lehispuu

Skandinaavia ja Baltikumi logistik
Kertu Berkmann

Kertu Berkmann

Laevapiletite müük/Assistent
Kristjan Tatar

Kristjan Tatar

Soome import
Sander Kivipalu

Sander Kivipalu

Logistik
Andres Pajo

Andres Pajo

IT
Iia Liivamägi

Iia Liivamägi

Raamatupidaja

Liikmelisus