Ekspedeerimine

Peamine tegevus on vedude ekspedeerimine. Klient pöördub ATV Transpordi AS-i poole sooviga oma kaupa vedada punktist A punkti B. Lisaks sellele annab klient ka kirjeldava informatsiooni kauba kohta (kaal, maht, materjal, lisateave jne.) ning transpordi korraldamise kohta (millal, täpsustavad juhised, tellimusnumbrid jne).

Peale tellimuse saamist otsib ekspediitor veose läbiviimiseks vedaja ning edastab vedajale vajaliku informatsiooni veose teostamiseks. Ekspediitor on vahelüli protsessis, kes viib kliendid, kellel on soov kaupa vedada, kokku vedajatega, kellel on soov kaupa vedada.

Vedude ekspedeerimine sisaldab endas kliendiga suhtlemist, vedajaga suhtlemist, marsruutide planeerimist, kuluarvestust ning protsessi haldamist. Ekspedeerimine on tegevus, kus viiakse vedaja ja klient kokku ning hallatakse teostatavat vedu. Kliendi jaoks seisneb kasu tema jaoks kõrvaltegevuse andmisest teenust osutavale ettevõttele ning võimalus keskenduda ainult oma põhitegevusele.

Ekspedeerija on kui administraator ning vastutaja. Ekspedeerimisfirma ei tegele ainult veokorraldamisega, vaid aitab ka vajaliku dokumentatsiooni täitmisega ning pakub ka muid lisateenuseid. ATV Transpordi AS tooteportfelli kuulub lisaks transporditeenuse pakkumisele laoteenus ja tolliteenus.

Veoliigid

 • Täiskoormate veod

  Tavakoormaid veame tavaliste pool- kui ka megahaagistega. Nende erinevus seisneb haagise sisekõrguses. Tent-poolhaagise mõõtmed on üldjuhul 13,6 x 2,45 x 2,7m. Megahaagistesse saab laadida kuni 3m kõrguseid tooteid.

 • Osakoormate veod

  Vahel ei ole võimalik lähetada täiskoormat, kuid tooted tuleb klientideni toimetada. Seepärast teostame ka osakoormate vedusid. Kasutada on nii poolhaagised kui ka tagaluuk-veokid.

 • Termoveod

  Temperatuurivedude osutamiseks on kasutada kaasaegsed Thermo King ning Carrier seadmetega varustatud haagised. Võimaldame klientidel vedada külmutatud ja jahutatuid tooteid kui ka sooja nõudvaid kaupasid.

 • Ohtlike kaupade veod

  Mõningate kaupade transport klassifitseeritakse ohtlikke veoste veona. Rohkem kasutatakse väljendit ADR vedu. Selliste vedude teostamiseks peavad juhid omama vastavat tunnistust ning veokitel peab olema lisavarustus. ATV Transpordi autojuhid on läbinud vastava koolituse ning autod on varustatud vajalike lisadega.

 • Eriveod

  Lisaks tavamõõtmelistele kaupadele veame ülegabariidilisi ning suure kaaluga koormaid.

Küsi Pakkumist