ATV Transpordi AS ja Eckerö Line Ab Oy on olnud koostööpartnerid juba üle 15 aasta. Meil on olnud pikaajaline ja edukas koostöö ning see jätkub kindlasti veel kaua!

Finnlog on teinud ATV Transpordiga koostööd pikki aastaid. ATV Transport on meile oluline koostöö-
partner, kelle teenuse kõrget kvaliteeti iseloomustavad paindlikkus kliendisuhetes ja kiire reageerimine.

Ükski väljakutse ei ole sellele meeskonnale ülejõu käiv –nimeta aeg ja koht ning vedu saab perfektselt teostatud! Ja mis olulisim – ATV Transpordiga leiame alati ühise keele! Aitäh teile suurepärase töö eest!

ATV Transpordi AS on olnud Plaat Detail OÜ peamiseks logistikapartneriks pikalt ja seda põhjusega. Personaalne ja kliendist hooliv suhtumine on üks põhilisi omadusi, mis neid iseloomustab, lisaks kiirele ja professionaalsele transpordile. ATV Transpordi teeninduskvaliteet on suureks eeskujuks kõikidele teistele transpordi- ja logistika ettevõtetele.

ATV Transport on olnud Puukeskuse partner logistika valdkonnas juba üle kümne aasta. Meie jaoks on tegu usaldusväärse partneriga. Ettevõtet juhib Oliver Tatar, kes on osutunud paindlikuks ja väga heaks koostööpartneriks. ATV Transport on leidnud lahendusi ootamatult üleskerkinud probleemidele. Selle firma tööd on alati iseloomustanud täpsus ja õigeaegne kauba tarne. Soovitan ATV Transporti teistelegi.